Gülşen'in sahne kıyafetini, Beyaz TV bu şekilde sansürledi

Gülşen'in sahneye çıkarken giydiği kıyafet "İzzet Yıldızhan'ın “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” sözlerine yanıt olarak yorumlandı. Beyaz TV, Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uyguladı.

Gülşen'in sahne kıyafetini, Beyaz TV bu şekilde sansürledi
- A +

 

Beyaz TV, Gülşen'in sahnedeki görüntülerine sansür uyguladı. Programda 'Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz' denildi.

Türkücü İzzet Yıldızhan, son olarak konserlerinde giydikleri kostümlerle ilgili ünlü isimleri eleştirmiş; “Külotla da sahneye çıkmasınlar bir zahmet” demişti. Türkücünün açıklamaları sosyal medyada tepki çekmişti.

Gülşen, 15 Ocak akşamı İstanbul'da bir mekanda sahne aldı. Yıldızhan'ın "Külotla da sahneye çıkmasınlar" sözlerinin üzerine Gülşen'in sahneye çıkarken giydiği kıyafet "İzzet Yıldızhan'a yanıt" olarak yorumlandı.

Gülşen'e sosyal medya üzerinden destek mesajları geldi.

BEYAZ TV'DEN SANSÜR

Beyaz TV'de yayınlanan Bircan Bali ve Seren Serengil'in sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programında Gülşen'e sansür uygulandı. Canlı yayında dış ses tarafından "Çocukların uyanık olduğu bir saatte olduğumuz için görüntüleri veremiyoruz" ifadesine yer verildi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler