Gülşad öğretmenden acı haber

Şanlıurfa'da öğretmenlik yapan 25 yaşındaki Gülşad Güzel, geçen hafta geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanmıştı. Bir haftadır yoğun bakımda tutulan genç öğretmen, bu sabah yaşam savaşını kaybetti.

Gülşad öğretmenden acı haber
- A +

 

2 yıldır Hilvan'da Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu'nda Fen ve Teknoloji Bilimleri öğretmenliği yapan Gülşad Güzel, geçen cuma günü öğrencilere karne dağıttıktan sonra akraba ve arkadaşlarını görmek için otomobiliyle Diyarbakır'a yola çıktı. Ancak Gülşad Güzel, Siverek ilçesi yakınlarında kontrolünü kaybettiği otomobiliyle şarampole devrildi.

Hurdaya dönen otomobilde ağır yaralanan öğretmen, ambulansla Siverek Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada hayati tehlikesi saptanan ve yoğun bakım ünitesine alınan Gülşad Güzel, bu sabah doktorların çabasına karşın kurtarılamayarak öldü.

YAKINLARI VE ÖĞRENCİLERİ YASTA

Bir hafta süren yaşam savaşını kaybeden öğretmenin ölüm haberini alan yakınları ile öğrencileri yasa boğuldu. Gülşad öğretmenin cenazesi işlemlerinin ardından ailesi tarafından defnedilmek üzere Mersin'in Tarsus ilçesine götürüldü.

Yorum Ekle