Göbek eriten 5 içecek

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte kışın kazakların altında saklanan göbekler kendini belli etmeye başladı.

Göbek eriten 5 içecek
- A +

 

Diyetler ve egzersizleri düz bir karın için yardım ederken içeceğimiz 5 içecek bizi göbek yağlarımızdan kurtarıyor. İşte o içecekler...

SU - AROMALI SU

Su tüketiminin sağlık ve kilo vermek açısından faydalarını hepimiz biliyoruz. Su içme alışkanığını bir türlü edinemiyorsanız suyunuzun içine taze nane, greyfurt, portakal ve limon gibi kalorisi düşük olan sebze ve meyvelerle aroma katın.

GREYFURT SUYU

İçerdiği C vitaminleri sayesinde bağışıklığımızı kuvvetlendiren greyfurt kilo vermemiz ve göbek yağlarmızdan kurtulmamız için de fayda sağlıyor. Doygunluk hissi veren greyfurt metabolizmayı hızlandırıyor ve yağ yakma sürecini hızlandırıyor.

NANE ÇAYI

Rahatlatıcı ve yenileyici özellikleriyle tüketilen nane çayının göbek düzleştirici etkisi vardır. Vücuda giren yağlı yiyeceklerin sindirilmesine ve şişkinlik sorununuzun ortadan kalkmasına yardımcı olan nane çayını hergün tüketin.

YEŞİL ÇAY

Uzmanlar tarafından sağlığımız üzerinde onlarca etkisi kanıtlanan yeşil çay içindeki kateşin ve antioksidanlar sayesinde karın bölgemizdeki yağlardan kurtulmaya yardımcı oluyor.

SICAK ÇİKOLATA

Ne kadar şaşırtıcı olsa da bitter çikolata da zayıflamaya yardımcı oluyor. Değişik bir içecek alternatifi olarak bitter çikolatadan, sıcak çikolata yapın ve kahvaltınızda tüketin. İştahınızın kapandığını göreceksiniz.

Kaynak: Takvim

Yorum Ekle

İlgili Haberler