Gidenlerin yolu açık olsun!

Başka illere atanan vali yardımcıları ve kaymakamlara iftar veren Bursa Valisi Münir Karaloğlu "Bursa’da huzurlu bir çalışma ortamımız var ve yeni atanan arkadaşlarla da inşallah bu huzur ortamı devam edecek" dedi.

Gidenlerin yolu açık olsun!
- A +

 

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, 'Mülki İdari Amirleri' kararnamesi ile Bursa'dan başka illere atamaları yapılan vali yardımcıları ve kaymakamların onuruna verilen iftar programına katıldı.

Gecede konuşan Vali Karaloğlu “Yine bir tayin dönemindeyiz ve nihayetinde hepimiz devlet memuruyuz. Görev yaptığınız yerde yeterli süreyi doldurursunuz ve atandığınızda yeni bir çevre, yeni mesai arkadaşlıkları, derken bir başkası. Mülki idari amirleri, diğer devlet memurlarına göre biraz daha fazla tayin gördüğü için zamanla buna alışmak durumunda kalıyorsunuz. Bu son kararnameyle Bursa'dan epey bir arkadaşımızın yeri değişti. Yeni arkadaşlarımızın da Bursa'ya atamaları yapıldı. Ben bu güzel gecemize iştirak eden ve Bursa halkına hizmette omuz omuza yürüdüğümüz tüm arkadaşlarıma ilin valisi olarak teşekkür ediyorum. Kimsenin hakkında neresinin hayırlı olacağını bilemeyiz. Bursa’da huzurlu bir çalışma ortamımız var ve yeni atanan arkadaşlarla da inşallah bu huzur ortamı devam edecek. Ben tayin olarak Ulu Şehir’den ayrılan arkadaşlara yolunuz açık olsun diyorum" dedi.

Yemeğin ardından Vali Karaloğlu ve Bursa eski valilerinden Zekai Gümüşdiş, geceye katılan vali yardımcıları ve kaymakamlara plaket verdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler