Genç kadın çareyi soyunmakta buldu

Manisa'da bir zincir markette hırsızlık yaptığından şüphelenilen kadını bekletmek isteyen market çalışanları, kadının şok tepkisi karşısında neye uğradıklarını şaşırdı. Bir anda eteğini kaldırıp altına giydiği şalvarı indiren kadının görüntüsü güvenlik kamerasına yansıdı.

Genç kadın çareyi soyunmakta buldu
- A +

 

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde bir markette alışveriş yapan genç bir kadın ve iki kızının durumundan şüphelenen market kasiyeri, kadın ve kızlarını güvenlik kameralarını kontrol ettirmek için bekletmek istedi.

HER SEFERİNDE ÜZERİNDEKİLERİ ÇIKARDI

O sırada öfkelenen kadın bir anda eteğini kaldırıp altındaki şalvarı indirerek kasiyere arkasını döndü. Neye uğradıklarını şaşıran market çalışanları kadının üstünü toparlamasını istemesine ve beklemelerini söylemelerine rağmen her seferinde aynı hareketi tekrarladı.

MARKET ÇALIŞANLARI KADINLA BAŞ EDEMEDİ

Kadınla baş edemeyen market çalışanları kadından şikayetçi olmayarak gitmesine izin verirken daha sonra izledikleri güvenlik kamerası kayıtlarında kadının yanındaki kızın raftan bir şeyler alarak pantolonunun içine soktuğu ve kadının da kıza siper olduğu tespit edildi.

İlgili haber için tıklayın.

İstanbul için kritik uyarı!

Yorum Ekle

İlgili Haberler