sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Galatasaraylı taraftar geliyor!

Çevre illerden gelecek olan Galatasaraylıların da katılımı ile 10 bine yakın sarı kırmızılı taraftarın Atatürk Stadı tribünlerinde olması bekleniyor.

Galatasaraylı taraftar geliyor!
- A +

 

Bursa’da oynanacak Türkiye Kupası finaline Bursasporlu taraftarlar gibi İstanbul temsilcisi Galatasaray’ın taraftarları da ilgi gösteriyor. Karşılaşmada Passolig uygulamasının olmaması ilgiyi daha da artırırken, Mecidiyeköy ve Kadıköy’den 6 yada 7 otobüsün kalkacağı öğrenildi.  Sarı kırmızılı taraftarların çoğunluğunun daha çok özel araçları ile Bursa’ya gelmeyi planladığı ifade edildi. Çevre illerden gelecek olan Galatasaraylıların da katılımı ile 10 bine yakın sarı kırmızılı taraftarın Atatürk Stadı tribünlerinde olması bekleniyor. Bursa deplasmanı öncesi bilgi alınan Galatasaray tribün liderleri, meşale yakmak dışında her hangi bir şov organizasyonu içerisinde olmadıklarını ifade ederken takımlarına ellerinden gelen desteği vereceklerini söylüyor.

Güvenlik Önlemleri

Öte yandan Atatürk Stadı tribünlerini yarı yarıya paylaşacak her iki takım taraftarları için güvenlik önlemleri de en üst seviyede alınıyor. Her iki taraftar grubunun stat içi ve dışında karşı karşıya gelmemesi için tampon bölgeler oluşturuluyor…

Bursa.com

Yorum Ekle

İlgili Haberler