Galatasaray'da "Hain" iddiaları !

Eski yönetici Dilek Kutlu: "Görelim asıl hainlere kimin sahip çıktığını”

Galatasaray'da "Hain" iddiaları !
- A +

 

Hırssızsınız demek üzere organize olanlar"

Dilek Kutlu şu ifadeleri kullandı: “Mali kongrede hırsızsınız demek üzere organize olanlar varmış. Eşittir mali ibra etmeyeceğiz diyenler yani. İddianizi ispat edecek topunuz tüfeğiniz varsa boynumuz kıldan ince. Ancak aksi halde sakın ama sakın öyle TV'den yayını kesmek, kapalı oy kullanmak gibi yollara girmeyin. Bugun kürsüden mali ibrasızlık çığırtkanlığı yapanlar, hırsızlık ağır bir ithamdır aman dikkat. O kadar ucuz değil bu işler. Bilesiniz. Galatasaraylıya yakışır şekilde başı dik, mert kaldırın ellerinizi, görelim kim bizi itham ediyor.”

Falcao’ya bağlamayın

“Hatalısın demek başka çaldın demek başka! Bir de sakın sonradan ‘Ama ben Falcao transferini beğenmedim de ondan mali ibra etmedim’ falan demek durumunda bırakmayın kendinizi. Florya arazisi üzerinden yaratmaya çalıştığınız algıyla mecbur kaldığınız bazı durumların üstünü de örtemezsiniz.”

Sahte evrak iddiası

Dilek Kutlu, hedefinin kim olduğunu tam olarak anlaşılmayan şu sözleri kullandı: Hepimizin gözü üzerinde. Bilelim görelim asıl hainlere kimin sahip çıktığını. Galatasaray’a üye olmak için her yıl 2 bine yakın sevdalı var. Ve sen kalkıyorsun adamın E Grubu üyelik ücretini kendi şahsi banka hesabından tahsil edip bir de sahte kabul evrakı ve üyelik kartı düzenliyorsun.”

Kaynak: Ajansspor

Yorum Ekle

İlgili Haberler