Galatasaray Nihat Doğan krizine son noktayı koydu

Galatasaray kulübünde 23 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi Nihat Doğan ile ilgili büyük bir gelişme yaşandı.

Galatasaray Nihat Doğan krizine son noktayı koydu
- A +

 

Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesin üzerinden genel kurula katılacak üyelerinin listesini yayınladı. Parasını yatırmış 7 bin 908 üyenin bulunduğu listede, 15310 sicil numaralı Nihat Doğan'ın yer alması şaşkınlık yarattı. Nitekim üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın, Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice öldürülmesi sonrası attığı tweet büyük tepki çeken şarkıcı Doğan, Galatasaray Kulübü’nden ihraç edilmişti.
 
"O DEFTER KAPANDI"
Genel kurul öncesi açıklanan liste, "Nihat Doğan da oy kulalanabilecek mi?" sorusunu akla getirdi.   
 
Konu hakkında AMK Spor’a açıklama yapan Galatasaray Kulübü Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder ise "O listede 28 Şubat’a kadar parasını yatırmış olanların adı yazıyor. Para yatırdığı için adı var. Yoksa o defter kapandı, oy falan kullanamaz. O listede vefat edenler de var. Dediğim gibi o defter kapandı, oy kullanamaz” ifadelerini kullandı.
 
ADINI KALDIRDILAR
Camianın tepkisini çeken Nihat Doğan'lı liste sonrası sarı-kırmızılı kulübün resmi sitesinden yayınlanan listeden şarkıcının ismi çıkarıldı.


Yorum Ekle

İlgili Haberler