Fuhuşta yakalandı, sağlık kontrolüne ağlayarak gitti

Adana'da evinde fuhuş yapıp, misafir gelen arkadaşı 21 yaşındaki M.Ö.'ye de müşteri bulan 28 yaşındaki D.G., Ahlak Bürosu ekiplerince yakalandı. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen bir çocuk annesi kadın, sağlık kontrolüne ağlayarak gitti.

Fuhuşta yakalandı, sağlık kontrolüne ağlayarak gitti
- A +

 

Ahlak Bürosu ekipleri, Sarıçam İlçesi'nin Gültepe Mahallesi'ndeki bir evde kadınların para karşılığı erkeklerle ilişkiye girdiği ihbarını alınca telefonla Aslı takma adını kullanan D.G. ile temasa geçti. Evinde başka bir arkadaşının daha olduğunu söyleyen D.G., müşteri gibi hareket eden polisleri evine çağırdı. Sivil polisler, pazarlık sonrasında seri numarası alınmış 240 TL'yi teslim etti. Kadın parayı aldıktan sonra polis olduğunu söyleyen müşteriler, 2 kadını gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği'ne götürülen kadınlar bir haftadan bu yana maddi imkansızlıktan fuhuş yaptıklarını itiraf etti.

M.Ö. sorgusunun ardından serbest bırakılırken, D. G. ise para karşılığı fuhuş yapmak, fuhuşa aracılık etmek ve yer sağlamak suçlarından adliyeye sevk edildi. Adliyeye çıkartılırken ağlayan genç kadın, gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler