sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Ford Otosan'dan yeni açıklama!

Ford Otosan'dan, eylem yapan işçilerle görüşmelerin devam ettiği yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Ford Otosan'dan yeni açıklama!
- A +

 

Ford Otosan'dan, eylem yapan işçilerle görüşmelerin devam ettiği yönünde, sosyal medyada çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını bildirildi.

Ford Otosan Otomotiv AŞ'den yapılan açıklamada, Genel Müdürü Haydar Yenigün ve ilgili yönetim ekiplerinin 28 Mayıs tarihinde Kocaeli Gölcük'te, 30 Mayıs tarihinde de Eskişehir İnönü'de alan ziyaretleri gerçekleştirdiği belirtilerek, eylem gerçekleştiren çalışanlara yerinde bilgilendirmelerde bulunulduğu, ardından görüşmelerin sonlandırıldığı kaydedildi.

Bu kapsamda, pek çok açıklamada bulunulmasına karşın, sözcü olduğu iddia edilen gruplar tarafından şirketten yeni bir açıklama beklendiği yönünde haberlerin kamuoyuna yansıtıldığı ifade edilen açıklamada, "Çıkan bu haberler tarafımızca hayretle karşılanmaktadır. Bununla birlikte, sosyal medyada ve çalışanlar arasında halihazırda yayılan konuşmalarda, görüşmelerin devam ettiği ve yeniden görüşme yapılacağı yönünde duyumlar almaktayız. Kurumumuz adına bu tarz doğruluk payı olmayan ve söylenti esasıyla yayılan haberlere itibar edilmemesi yönünde sizleri bilgilendirmek isteriz."

İlgili Haberler