sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Finalli Öğrenciler, Türkiye Birincisi ve İkincisi Oldu!

Oxford University Press Türkiye’nin ülke çapında 10.sunu düzenlediği “Oxford Big Read” (Büyük Okuma) yarışmasında Türkiye birinciliği ve ikinciliğiyle Final ailesine gurur yaşatan Bursa Özel Final Okulları Öğrencileri ödüllerini aldı.

Finalli Öğrenciler, Türkiye Birincisi ve İkincisi Oldu!
- A +

 

Türkiye çapında binlerce öğrencinin büyük ilgi gösterdiği yarışmada Finalliler, okudukları İngilizce kitapların özetlerini çıkararak hazırladıkları çizgi roman projelerle İngilizce öğretmenlerinin rehberliğinde yarışmaya girdi. Güney Marmara Bölgesi elemelerinden sonra yarışmanın Türkiye finaline giren Bursa Özel Final Anadolu Lisesi öğrencileri Okan BİLGİN Türkiye birincisi, Mehmet Bora GÖRGÜN Türkiye ikincisi oldu.

Oxford University Press Türkiye tarafından düzenlenen “Oxford Big Read” yarışmasında Bursa Final’e büyük gurur ve mutluluk yaşatan öğrencileri, Final Okulları Genel Müdürü Yasin Taşel ve öğretmenleri kutlayarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Öğrencilerin bu başarılarını tebrik etmek için Bursa Özel Final Okulları Genel Müdürü Yasin Taşel ve İngilizce Öğretmenleri Emre İpek öğrencilere sertifikalarını, madalyalarını ve ödüllerini takdim ederek bu başarının haklı gururunu öğrencilerle paylaştılar.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Özden 29 Kasım 2020 14:40 Tebrik ederim..

İlgili Haberler