Final biletleri yarın satışa çıkıyor

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen Ziraat Türkiye Kupası 2014-2015 Sezonu Finali, Bursaspor ile İstanbul temsilcisi Galatasaray arasında 3 Haziran 2015 tarihinde Bursa Atatürk Stadyumu’nda oynanacak.

Final biletleri yarın satışa çıkıyor
- A +

 

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan maç biletlerinin satışı ile ilgili yapılan açıklamada;

“Galatasaray ile Bursaspor arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final maçının biletleri yarın satışa çıkacak.Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi TFF.org üzerinden ve gişelerden yapılacak bilet satışı kulüplerin talepleri doğrultusunda yürütülecek.

Külüplerin talepleri doğrultusunda, Galatasaray tribünün biletlerinin tamamı internet üzerinden, Bursaspor tribünün biletleri ise internet satışının yanı sıra büyük çoğunluğunun 27 Mayıs Çarşamba günü açılacak gişelerden satılacak.Bilet satış sitesi yarın saat 10:00'da açılacak. Gişeler ise Bursa Kültürpark girişinde 27 Mayıs Çarşamba sabah 09:30'dan itibaren hizmet verecek.”  İfadelerine yer verildi.

TOPLAM 10862 ADET BİLET

Bursaspor Taraftarlarına, Kapalı Tribünün bir kısmı, Kapalı Kale Arkası tribününün tamamı ile Maraton tribünün bir kısmı ve toplamda 10 Bin 862 adet bilet ayrıldı.

BİLET SATIŞ NOKTALARI

Bursaspor Taraftarlarına ayrılan biletlerin bir kısmı 26 Mayıs 2015 Salı günü saat:10:00’dan Türkiye Futbol Federasyonu resmi internet sitesi www.tff.org üzerinden satışa çıkacak.

Biletlerin büyük bir çoğunluğu ise 27 Mayıs 2015 Çarşamba günü saat:09:30’dan itibaren Bursa Atatürk Stadyumu Ana Bilet Gişesinden satışa sunulacak.

Bilet Fiyatları:

Kapalı Tribün: 150,00 TL

Maraton Tribünü: 100,00 TL

Kapalı Kale Arkası Tribünü: 50,00 TL

ÖNEMLİ BİLGİLER

-        Kağıt biletlerin üzerinde Ad-Soyad ve TC Kimlik Numarası yazılı olacağından bilet satın alacak olan taraftarlarımızın Nüfus Cüzdan Kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerektirmedir.

-        Ana bilet gişesinden bilet alacak taraftarımıza SADECE 2 ADET bilet satışı gerçekleştirilecek.  

-        2014-2015 sezonuna ait Bursaspor KOMBİNE BİLETLERİ Final müsabakasında GEÇERLİ OLMAYACAK.

-        Bu karşılaşmada PASSOLİG geçerli olmayacak. 

Bursaspor.org

Yorum Ekle

İlgili Haberler