Reklamı AçReklamı Kapat

Fenerbahçe'de sandıklar açılıyor! İşte ilk sonuçlar...

Başkanlığa aday olacağını resmen açıklayan Fenerbahçe'nin eski asbaşkanı Ali Koç'a üyeler büyük ilgi gösterdi. Fenerbahçe'de oy kullanma işlemi bitti ve oylar sayılmaya başlandı. İki sandıktan çıkan gayriresmi sonuçlara göre Aziz Yıldırım, Hulusi Belgü ye fark attı.

Fenerbahçe'de sandıklar açılıyor! İşte ilk sonuçlar...
- A +

 

İlk açılan sandık 10 numaralı sandık oldu.

10 numaralı sandıktan Aziz Yıldırım 268 oy çıkarken, Hulusi Belgü ye 52 oy çıktı.
7 numaralı sandıktan Aziz Yıldırım 248 oy çıkarken, Hulusi Belgü ye 51 oy çıktı.
3 numaralı sandıktan Aziz Yıldırım 280 oy çıkarken, Hulusi Belgü ye 62 oy çıktı.

4 numaralı sandıktan Aziz Yıldırım 265 oy çıkarken, Hulusi Belgü ye 62 oy çıktı.

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurul toplantısında oy verme işlemi sona erdi. Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen genel kurulda, yaklaşık 17 bin kongre üyesi 17.00'ye kadar oy kullandı.

Oy verme işlemi sona erdi ve sandıklar açılarak oylar sayılmaya başlandı.

Ali Koç'a yoğun ilgi

Dün ilk günü gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü Olağan Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşma ile Aziz Yıldırım'ın görevini bırakmasının ardından başkanlığa aday olacağını resmen açıklayan Fenerbahçe'nin eski asbaşkanı Ali Koç bugün gerçekleştirilen başkanlık seçiminde oyunu kullanmak için Ülker Sports Arena'ya geldi. Oyunu attığı sırada kongre üyelerinin yoğun ilgisini gören Ali Koç, daha sonra onlarla fotoğraf çektirdi.

Yıldırım oyunu kullandı

Fenerbahçe Kulübü'nün seçimli olağan genel kurulunda mevcut başkan ve başkan adayı Aziz Yıldırım, oyunu kullandı. Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen genel kurula oy kullanma işleminin başlamasından 4 saat sonra gelen Yıldırım, bir süre divan kurulu üyeleriyle sohbet etti.

Genel kurul üyeleri Aziz Yıldırım'a yoğun ilgi gösterirken hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra 21 numaralı sandığa gelerek oyunu kullanan Yıldırım, burada kısa bir açıklama yaptı.

Türkiye'de yapılacak 7 Haziran genel seçimlerine vurgu yapan sarı-lacivertli kulübün başkanı, "Fenerbahçe kongresi yeni başkanını seçiyor. Camiamıza ve kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum. En önemlisi 7 Haziran'da seçim var. Bu seçimlerin Türkiye Cumhuriyeti'ne hayırlı uğurlu olmasını ve milletimizin mutlu yaşamasını sağlayan istikrarlı bir siyasetin gelmesini temenni ediyorum. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Hulusi Belgü: Başarılar diliyorum

Fenerbahçe'nin, Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen seçimli olağan genel kurul toplantısında Fenerbahçe Başkan Adayı Hulusi Belgü 4. numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Hulusi Belgü "Bu uzun bir yürüyüşün başlangıcı. İnşallah bundan sonra hep beraber olacağız. Fenerbahçe aşkı ile yanıyoruz. Kim kazanırsa başarılar diliyorum. Aynı şeyi başkalarından da bekliyorum. Kaybeden seçilen başkana yardımcı olacak" ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ