Fatih Tekke "Oyundan ve takımdan memnunum"

Bursaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, Altınordu maçı sonrası oyundan memnun olduğunu söyledi.

Fatih Tekke "Oyundan ve takımdan memnunum"
- A +

 

Bursaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke, Altınordu mağlubiyeti sonrası açıklamalarda bulundu.

Genç teknik adam, şunları söyledi: “Bariz bir hata sonucu çok erken gol yedik. Beklemediğimiz bir şeydi. Golden sonra çok üstün bir oyun oynadık. Maçın hakkı bu değildi. Futbolda böyle şeyler var. Ben oyuncularımın performansında genelde memnunum. Üzüntümüz fazla. Böyle bir şey beklemiyorduk. Çok ümitliydik. Hastalarımız ve sakatlarımız vardı. Sonradan oyuna soktuğumuz oyuncular da var.

Oyundan memnunum gayet iyi başladık. Çok kötü oynasaydık da üç puan alsaydık. Önümüzde iki maç daha var peş peşe. Zihinsel olarak dönmek zorundayız. Taraftarımız bilsin, bu takım iyi bir takım. Hepimiz üzüldük ama hemen geride bırakmamız lazım. Ben çok ümitliyim. Bu takımın kalitesi ilk ikiye girecek kalitede. İyi bir başlangıca ihtiyacımız var.”

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Şükrü 13 Eylül 2021 11:00 Sayın hocam kusura bakma ama biz Bursa Spor taraftarı olarak senden ve bu oyun anlayışından memnun değiliz. Niyetin sözleşmenin fes ettirip bedava kazanç elde etmekse doğru yoldasın. Sen bu takıma yetersiz sin.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Eduardo 13 Eylül 2021 09:23 Sonuçta vasat bir adamsın Fatih. Maalesef vasatlar karar makamlarına gelince vasatların hegemonyası oluyor. Umarım çıkarırsın takımı da, utandırırsın bizi.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Şükrü 12 Eylül 2021 23:04 Takım iyide bu takımı oynatabilecek hoca olmalı.

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Kakusi 12 Eylül 2021 22:56 Şaka mı bu? Bu hamsiyle acilen yollar ayrılsın. Göz kanatan futbol oynayıp bir de iyiydik falan diyor. Küme düşürür takımı. Demedi demeyin.

İlgili Haberler