Fantezi yapmak isteyen kadın canından oldu!

Avustralya'da evine çağırdığı çiftle grup seks sırasında boğularak öldürülen kadının 'fantezi' kurbanı olduğu açıklandı.

Fantezi yapmak isteyen kadın canından oldu!
- A +

 

Otelde grup seks yaptığı çifti evine çağıran kadın, boğularak öldürüldü. Cinayeti işleyen kadının uyuşturucu bağımlısı olduğu ve cinayeti psikolojik problemleri sebebiyle işlediği, cinayet için bir gerekçesi olmadığı belirtildi.Avustralya'da yaşanan olayda, uyuşturucu bağımlısı Rachael Margaret Evans 18 yıl hapis cezası aldı. Mayıs 2012'de cesedi bulunan Colleen Deborah Ayers'in, Evans ve arkadaşı Duffy tarafından grup seks sırasında kemerle boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı.

Mirror gazetesinde yer alan habere göre, otelde grup seks yaptığı çifti evine çağıran kadının "sadomazoşist fantezinin kurbanı olduğu" açıklandı.

Jüri tarafından cinayetten suçlu bulunan Evans'ın partneri Michael John Duffy, adam öldürme suçundan aklandı.

Ayers'i öldüren Evans'ın ise 11 yaşından itibaren uyuşturucu ve alkol kullandığı belirtildi. 16 yaşında okulu bırakan Evans'ın, fuhuş yaptığı ve psikolojik problemleri olduğu belirtildi. Kadının seks yaparken sadizmden zevk aldığı psikologlar tarafından açıklandı.

Evans'ı suçlu bulan yargıç, açıklamasında Ayers'in cinayetinin vahşice ancak bir amacı veya gerekçesi olmadan işlendiğini belirtti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler