Evlendirme dairesinde dehşet anları!

Şişli Evlendirme Dairesi'nin otopark işletmecisi Zeki Topaloğlu, aynı yerde fotoğraf stüdyosu işleten Zafer Akbey tarafından tabancayla bacaklarından vuruldu. Akbey, yaralı halde sürünerek kaçmaya çalışan Topaloğlu'nun kafasına da tabanca kabzasıyla vurduktan sonra kayıplara karıştı.

Evlendirme dairesinde dehşet anları!
- A +

 

Olay saat 16. 15 sıralarında Maçka Parkı içerisindeki Şişli Evlendirme Dairesi'nde meydana geldi. İddiya göre, evlendirme dairesinin bitişiğindeki otoparkı işleten Zeki Topaloğlu (42), otoparkla ilgili bir sorunu konuşmak için, dairenin içindeki fotoğraf stüdyosunu işleten Zafer Akbey'in yanına gitti. İkili konuşma sırasında tartışmaya başladı. Tartışma sırasında, Akbey, Zeki Topaloğlu'nu bacaklarından vurdu. Akbey, daha sonra, yere düşen Topaloğlu'nu, yanında bulunan kimliği henüz belirlenemeyen arkadaşıyla birlikte dövdü.
Edinilen bilgiye göre, saldırının ardından Topaloğlu, sürünerek evlendirme dairesinin dışına çıktı ve yardım istedi. Akbey ise kısa bir süre sonra geri dönerek Topaloğlu'nu tekrar dövdü. Ardından, Akbey, arkadaşıyla birlikte olay yerinden kaçtı.
Zeki Topaloğlu, olay yerine gelen ambulansla Memorial Şişli Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaralı burada tedavi altına alınırken, polis ekipleri kaçan saldırganların yakalanması için çalışmalara başladı.

Yorum Ekle