"Esnaf önünü göremiyor"

MHP Bursa Milletvekili adaylarından Selçuk Türkoğlu, esnafın önünü göremediğini, evine ekmek götüremediğini öne sürdü. Gülten Sürücü de, sorumluluklarının farkında olduklarını, MHP iktidarında tüm kesimlerin sesi olacaklarını söyledi.

"Esnaf önünü göremiyor"
- A +

 

Esnaf ziyaretlerine devam eden MHP Bursa Milletvekili adaylarından Selçuk Türkoğlu, “Siftah yapmadan kepenk indiren esnafın tek umdu MHP. Girdiğimiz her 10 dükkandan 6’sı MHP diyor. Esnaf kararını verdi MHP’ye yürüyecek” dedi.

MHP milletvekili adayları Kadir Koçdemir, Fevzi Zırhlıoğlu, Selçuk Türkoğlu, Timur Özdemir ve Gülten Kavut Sürücü, seçim çalışmalarına Yıldırım’da devam etti. Vişne ve Karlıdağ caddelerinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret eden MHP’li adayar, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bölge esnafının siftah yapmadan kepenk kapatmaktan yakındığını dile getiren Türkoğlu, “Tekstil merkezi olan Bursa’da tekstilin kalbinin attığı bu bölgede, insanlar evlerine ekmek götüremiyor yanında çalışanlara maaş veremiyor. Esnafımız oynak kur politikaları yüzünden önünü göremiyor. Alış veriş yok. Adeta adı konulmamış bir kriz yaşanıyor” diye konuştu. Esnaf ziyaretleri sırasında mini bir anket yaptıklarını da dile getiren Türkoğlu, “Girdiğimiz 10 dükkândan 6’sı oyunu MHP’ye vereceğini söylüyor. 4 oyu ise diğer partiler bölüşsün artık” dedi.

"Kurtuluş reçetesi MHP"

Yıllardır meydanlarda memurun hakkını savunduğunu da hatırlatan Türkoğlu, bundan sonraki süreçte esnaf başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin sesi olacağını vurguladı. Türkoğlu, “Esnafımız ‘çare MHP’ diyor. Bu gün önünü görmekte zorlanan esnafımız, partimizin önümüzdeki günlerde açıklayacağı seçim beyannamesinde kurtuluş reçetesini bulacak” ifadelerini kullandı.

MHP’nin kadın adaylarından Gülten Kavut Sürücü seçimlere az bir süre kaldığını ve sorumluluklarının farkında olduklarını vurgulayarak, “Bu süreçte sıkılmadık el, fethedilmedik yürek, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Bursa seçmeni bu sefer MHP ile yürüyecek ve MHP Allahın izniyle sandıktan birinci parti çıkacak” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler