"Eşim demeye utanıyorum"

2 yaşındaki Adem'in babası H.A.; 'Çocuğumu öldüren kadına 'eşim' demeye utanıyorum

"Eşim demeye utanıyorum"
- A +

 

Kayseri'de 2 yaşındaki çocuğunu döverek öldürdüğü iddia edilen Makbule A. adlı kadının Yozgat'taki eşi H.A., "Çocuğumu öldüren kadına eşim dahi demeye utanıyorum. Allah onları perişan etsin" dedi.

Kayseri'de dün 112 Acil Sağlık ekibinin ihbar üzerine gittiği evde baygın halde bulnan 2 yaşındaki Adem Avşar, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Adem Avşar'ın Yozgat'ın Sorgun ilçesinde yaşayan babası H.A., eşinin 22 Nisan tarihinde ortadan kaybolduğunu, 1 Mayıs tarihinde tekrar bulunduğu, ancak 8 gün sonra tekrar ortadan kaybolduğunu söyledi.

Eşinin habersiz 22 Nisan tarihinde evi terk edip ortadan kaybolduğunu ifade eden H.A., "1 Mayıs tarihinde annesi ve babasının evinde bulunduğunu öğrendim. Beni çağırdılar, evlerine gittim, ancak annesi ve babası bana tepki gösterdi. Eşim 9 Mayıs'ta tekrar ortadan kayboldu" dedi.

Eşinin annesi ve babasının kendilerini boşandırmak istediğini belirten H.A.,"Ben de kendilerine sebebin ne olduğunu sordum. Beni her zaman aşağıladılar. Durumu daha iyi olan birilerini bulmuşlar. Kızlarını bir başkasına vermeyi planlamışlar. Allah'a çok şükür evimi aç koymadım, açıkta koymadım. Çok güzel bir düzenimiz vardı. 5 senelik bir evliliğimiz vardı. Bu sürede annesi ve babası bize hiç yakınlık göstermedi. Hiçbir zaman bizim bir aile olmamızı istemedi. Bizi her zaman ayırmaya çalıştılar. En sonunda ayırdılar. Beni çocuğumdan, ailemden de ettiler. Bana böyle sıkıntılar yaşattılar" diye konuştu.

Çocuğunu öldürenlerden davacı olduğunu belirten H.A., "Çocuğumu vahşi şekilde öldüren bu insanlardan ve bunlara yardımcı olan herkesten davacıyım, şikayetçiyim. Eşim dahi demeye utanıyorum. Allah onları perişan etsin, beni sıkıntılara soktular" dedi.

Yorum Ekle