Eşi Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerini yaymıştı...

Oyuncu Berk Oktay'ın sosyal medyada uygunsuz görüntülerini yayınladığı iddiasıyla yargılanan eski eşi Merve Şarapçıoğlu hakkındaki dava dosyası, mütalaasını hazırlaması için savcılığa gönderildi.

Eşi Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerini yaymıştı...
- A +

 

Ünlü oyuncu Berk Oktay'ın Özel hayata ilişkin görüntülerini ifşa ettiği gerekçesiyle 5 yıla kadar hapsi istemiyle yargılanan eski eş Merve Şarapçıoğlu hakkında açılan davada bugün görüldü.

Mahkemesinde görülen duruşmaya Berk Oktay, avukatlarıyla birlikte katıldı. Oktay'ın avukatlarından Serdar Öktem, dosyaya teknik inceleme raporu sunduklarını belirterek paylaşımın yapıldığı telefonla ilgili tespitlerde bulunduklarını ifade ederek'. Şikayetimiz devam etmektedir. Sanığın cezalandırılmasını talep ediyoruz" dedi.

Sanık Merve Şarapçıoğlu'nun avukatlarından Naim Karakaya ise dosyada hiç tanık dinlenmediğini belirterek tanık dinlenmesi konusunda ısrarlı olduklarını belirtti. Şarapçıoğlu'nun diğer avukatı Pelinsu Demircan ise "Dosyada bulunan paylaşımlar değişik il ve ülkelerden yapılmıştır. Dosyada bir netlik yoktur. Bu hususların açığa kavuşması için tanık dinlenmesi gerekmektedir" diyerek süre talebinde bulundu.

DOSYAYA MÜTALAA SUNULACAK

Duruşma savcısı ise dosyanın tekemmül ettiğini belirterek esas hakkındaki mütalaasını bildirmek üzere dosyanın kendilerine verilmesini talep etti. Mahkeme, esas hakkındaki mütalaasını hazırlaması için dosyanın savcılığa gönderilmesine karar verdi. Tanıkların hazır edilmesi halinde dinlenmesine de hükmeden mahkeme, duruşmayı erteledi.

İlgili haber için tıklayın.

Joe Biden’ından Trump’a ‘Türkiye’ çağrısı!

Yorum Ekle

İlgili Haberler