Esenyurt'ta korona partisi! Ne sosyal mesafe ne de maske...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın geçtiğimiz günlerde İstanbul'daki tehlikeye dikkat çekmesinin ardından Esenyurt'ta skandal görüntüler ortaya çıktı. Son dakika haberine göre Esenyurt'ta bir gece kulübünde düzenlenen partide maske takılmadığı sosyal mesafe kuralına uyulmadığı gözlendi. Yabancı uyruklu kişilerin parti yaptığı mekanda çekilen görüntüler büyük tepki topladı.

Esenyurt'ta korona partisi! Ne sosyal mesafe ne de maske...
- A +

 

DHA'nın aktardığı görüntüler sosyal medyada en çok konuşulan görüntüler arasında yer aldı. Corona virüs vaka sayısının artmasını hiçe sayan kişiler, gece kulübünü kapatıp doyasıya eğlendi. Ne sosyal mesafe ne de maske kuralına uyan yabancı uyruklu kişilerin içeride nargile içtiği gözlendi. Yapılan partinin sabahın ilk ışıklarına kadar devam ettiği tespit edildi.

İstanbul'da vaka sayısındaki artış nedeniyle bir dizi yeni önlemler alınırken, Esenyurt'ta kaydedilen görüntüler vaka sayısındaki artışın nedenini gözler önüne koydu. Salgına ve artan vaka sayılarına rağmen düzenlenen partide ne maske takan ne de sosyal mesafeye uymayan yüzlerce kişi, virüse meydan okuyarak eğlendi.

 Esenyurt'ta bir gece kulübünde koronavirüs hiçe sayılarak parti düzenlendi. Salgına ve artan vaka sayılarına rağmen ne maske takıldı ne de sosyal mesafe kurallarına uyuldu.

Esenyurt'ta dün gece saatlerinde bir mekanda sosyal mesafe hiçe sayılarak parti düzenledi. Gece kulübünde buluşan çok sayıda kişi, maske takmadığı, hijyen kurallarını hiçe saydığı ve sosyal mesafe kurallarına uygun hareket etmemesi görüntülere yansıdı.

Çekilen görüntülerde yabancı uyruklu vatandaşların bir gece kulübünü kapatarak parti yaptıkları görüldü. Partinin sabah saatlerine kadar devam ettiği öğrenildi.

 

 
 
 

 
 

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ