sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Ertuğrul Sağlam "Çok hırslıyım"

Bursaspor'un yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yeni sezonla ilgili Bursaspor TV’ye yaptığı değerlendirmede, "2 yıllık aradan sonra yeniden buradayım. Geçen yıldan daha iyi bir takım oluşturacağız" dedi.

Ertuğrul Sağlam "Çok hırslıyım"
- A +

 

Bursaspor’da görev yaptığı 4 yıllık dönemde, başarıda istikrarı sağladıklarına dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, "Türkiye’de olmaz denileni, kentle bütünleşerek gerçekleştirdik. Antrenörlük dönemimim en güzel dönemini, çağımızı yaşadık. Ancak geçmişle yaşanmıyor. Yeniden çok güzel günler yaşayacağımıza yürekten inanıyorum. Hayırlısı olsun." diye konuştu.

"ÇOK HIRSLIYIM"

Bursaspor’un geçtiğimiz sezon ofansif yönü ile Türkiye’de ön plana çıktığına dikkat çeken Ertuğrul Sağlam, şöyle devam etti:

"Güzel futbol vardı, ancak sonuç olmadı. Savunmada zaaflar vardı. Ofansif gücümüzü defansif olarakta ön plana çıkartacağız. Çok heyecanlı, hırslı ve istekliyim. Bu şehir olayı sahiplenirse, kenetlenirse, şehrin dinamikleri bir sinerji ortaya çıkartırsa başarı gelir. Çok güzel günler yaşayacağımıza inanıyorum. İstediğimiz zaman,biz birbirimize inandığımız zaman,şehirdeki potansiyeli Bursaspor'a kanalize ettiğimiz zaman neler olduğunu gördük."

"ELİMDE OYUNCU PORTFÖYÜ VAR"

Uzun müddet Brezilya, Arjantin, Çek Cumhuriyeti ve Portekiz’de çok maç izlediğine dikkatİ çeken Ertuğrul Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu dönemde çok maç izledim. Elimizde oyuncu portföyü var. Takımımızın eksik bölgelerine onları monte etmeye çalışacağız. Yarından itibaren yeni sezonla ilgili planlama çalışmalarına hız vereceğiz. Kısa zamanda organize etmek zorundayız. Yeni stadımızda yen bir şampiyonluk daha yaşamak istiyoruz. Ömer Erdoğan, Öztürk Hoca, Ersel Hoca ve Özhan Hoca var 1 tane daha arkadaşımızı ekibe katabiliriz.

Yorum Ekle

İlgili Haberler