Erozan 2 günde 5 ilçeyi dolaştı!

İYİ parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan Nilüfer, Yıldırım, Orhangazi, İznik ve Yenişehir İyi Parti ilçe teşkilatlarıyla buluşup çeşitli kuruluşları ziyaret etti.

Erozan 2 günde 5 ilçeyi dolaştı!
- A +

 

İki günlük ilçe ziyaretlerini değerlendiren İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı, Uluslararası Politikalar Başkanı, Milletvekili Erozan şunları söyledi:

“Nilüfer İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği aşure etkinliğine katılarak, Teşkilat mensuplarıyla sohbet etme imkanı bulduk. Daha sonra Bursa Üretici Köylüler Kooperatif Birliği’nin (BUKBİR) açmış olduğu ilk mağazayı da hayırlı olsun dileklerimizle ziyaret ettik. Köylünün dertlerine derman olmanın ötesinde makul fiyatlarla piyasaya tarım-gıda ürünü arzı konusundaki çabalarından dolayı da kendilerini kutladık. 30’a yakın grupla bir araya geldik ve sohbet ettik” dedi.


İyi Parti Yıldırım İlçe teşkilatında Gençlik Kolları mensuplarıyla buluştuklarını anlatan Erozan, istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini, önümüzdeki dönem birlikte yapacakları çalışmaların planlamasını yaptıklarını belirterek gençlerin yarınlara hazır olduğuna dair memnuniyetini dile getirdi.

Orhangazi programında 61 Numaralı Taşıyıcılar Kooperatifini, Şoförler Odası’nı, Orhangazi Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek ilçedeki esnafın sorunlarını dinleyen Erozan  çözüme az kaldığı mesajını verdi.

Erozan İyi Parti İznik ve ardından da Yenişehir ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.
Yenişehir’de Biber Hali’ni ziyaret eden İyi Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kamil Erozan tarlada 4, 5 liraya alınan biberin marketlerde yüksek fiyatla satılmasını gündeme getirdi. Yenişehir Yolören Tarım Kalkınma Kooperatifini de ziyaret eden Erozan yapılan çalışmalara hayran kaldığını belirtti.
Mevsimlik işçilerin yaşadığı çadır kente de uğrayan Milletvekili Erozan buradaki vatandaşların durumunu insanlık dramı olarak nitelendirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler