Erkan Petekkaya'dan İmamoğlu'nun paylaşımına olay yorum: Defol, terbiyesiz

İBB Başkanı İmamoğlu, Instagram hesabından toplu taşıma araçlarına maskeyle binilmesi gerektiğini hatırlatan bir paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya'nın paylaşımın altına yaptığı yorum ise olay oldu. Petekkaya, İmamoğlu için "Terbiyesiz, zavallı, defol" gibi ifadeler kullandı.

Erkan Petekkaya'dan İmamoğlu'nun paylaşımına olay yorum: Defol, terbiyesiz
- A +

 

Gel Dese Aşk dizisiyle ekranlara dönen Erkan Petekkaya, set işçileriyle çektiği koronavirüs klibinin ardından yeni bir olayla gündeme geldi.

"TERBİYESİZ, DEFOL"

Sosyal medya hesabından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na hakaret içerikli yorumlarda bulunan Erkan Petekkaya gündeme bomba gibi düştü. Ekrem İmamoğlu'nun bir paylaşımının altına "Terbiyesiz, defol" gibi tepkilerde bulunan ünlü oyuncu şoke etti.

Sözleri ile birçok sosyal medya kullanıcısının tepkisini çeken oyuncunun hesabı askıya alındı. Petekkaya'nın hesabının askıya alınması, hacklendiği (Hesabın başkaları tarafından ele geçirilmesi) tartışmalarını gündeme getirdi.

TWITTER VE INSTAGRAM HESAPLARI KAPANDI

Hem Twitter hem de Instagram hesabı kapanan Petekkaya'nın hesaplarını başkalarına kaptırıp kaptırmadığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

İlgili haber için tıklayın.

Bursa sessizliğe büründü

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Fatma dogrusozu 05 Nisan 2020 16:30 Yazık hiç yakıştıramadım

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Hadi be. 05 Nisan 2020 18:27 Böyle hakaretler bu yalancının ekmeğine yağ sürüyor..bilerek bu defol terbiyesizi yazmıştır ekremi mağdur gòsterip pirim yaptırıyor..ama ben yemem bir istanbullu olarak.

İlgili Haberler