Erkan Kamat’tan açıklama

Bursaspor Başkanı Erkan Kamat bir açıklama yayınladı

Erkan Kamat’tan açıklama
- A +

 

Başkan Kamat açıklamasında şu ifadelere yer verdi... 


"Çok Değerli Bursaspor Ailesi, içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte ben ve yönetim kurulu üyelerimizin gösterdiği iyi niyetli çalışmalardan dolayı kimsenin şüphesi olmasın. Biz Bursaspor ailesinin temsilcileri olarak aldığımız kararları tamamen Bursaspor Kulübü'nün menfaatleri doğrultusunda aldığımızı bilmenizi isterim.

Oyuncularımız Serdar Özkan ve Sedat Dursun, yönetim kurulumuzun kararıyla süresiz kadro dışı bırakılmıştır.
Bugüne kadar Mustafa Er hocamız ve beraberindeki teknik kadroya nasıl inandıysak bugünden itibaren daha çok güvendiğimizi belirtmek isterim. Takımdaki tüm oyuncularımıza ve teknik kadromuza sizlerin de inanarak sahip çıkmanızı rica ediyorum. Zaman içerisinde her şeyin daha iyi olacağını ve mutlaka Süper Lig'e çıkmak için her şeyi yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki günlerde herkesin beklediği çok kapsamlı basın toplantısını yaparak tüm detaylarıyla Bursaspor Ailesini bilgilendireceğim.

Şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerim adına saygılarımı sunarım." 

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Burhan Nisli 28 Ekim 2020 19:36 Başkan hayal görüyor sun her maçtan sonra açıklama yapacam diye 4 hafta dir Bursaspor camiasını oyalıyor sunuz iki futbolcu yu af edin kulübe de zaten adam yok

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Malik Andik 28 Ekim 2020 18:47 Oyalama millet i. Konuş ne konuş aksan.

İlgili Haberler