Erdoğan vatandaşlara müjdeyi verdi

Başkan Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya paylaşımıyla vatandaşlara müjdeyi verdi. Korona virüs tedbirleri kapsamında açıkladığı destek paketiyle, 2 milyon dar gelirli aileye 1000 lira nakit destek verileceğini açıklayan Başkan Erdoğan: 'Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşlarımızı bu krizin etkilerinden korumaya devam edeceğiz.' ifadelerini kullandı.

Erdoğan vatandaşlara müjdeyi verdi
- A +

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüsle mücadeleyle ilgili Twitter’dan yaptığı paylaşımla, “Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşlarımızı bu krizin etkilerinden korumaya devam edeceğiz. Biz güçlü bir milletiz, hep birlikte başaracağız” dedi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni tip korona virüsle (Covid-19) mücadele ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, paylaşımında korona virüsle mücadele konusunda hükümet olarak alınan tedbirlerin yer aldığı bilgilere yer verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
“İlk günden itibaren Korona virüs salgınına karşı tüm kurumlarımız ve imkanlarımızla milletimizin yanında yer aldık. Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşlarımızı bu krizin etkilerinden korumaya devam edeceğiz. Biz güçlü bir milletiz, hep birlikte başaracağız.”

Yorum Ekle

İlgili Haberler