Emre Belözoğlu bilmecesi!

Emre Belözoğlu kendisine ilk teklifin Bursa kanadından geldiğini ifade etti. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ise Emre transferini düşünmediklerini açıklamıştı.

Emre Belözoğlu bilmecesi!
- A +

 

Bursaspor kulübüne yakın isimler aracılığı ile Emre Belözoğlu’na bir teklif yapıldığı öğrenildi. Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sona eren ve kontratı yenilenmeyen tecrübeli oyuncu ile bu ismin bir görüşme yaptığı ifade ediliyor. Emre’ye Bursaspor ile ilgili düşüncelerini sorulurken milli oyuncunun “Şu anda bu transferi kesinlikle düşünmüyorum ancak ileriki dönemde ne olur bilemiyorum” cevabı ile bu transfer süreci açılmadan kapanmış oldu.

Başkan Bölükbaşı ise Bursa.com'a şu açıklamayı yapmıştı: “ Emre ile kesinlikle bir tasarrufumuz yok. Hem yaş olarak hem de oyuncu profili olarak bize uyacak bir isim değil. İstanbul basını bizlere yakışacak bir oyuncu ile adımızı anmıyor ki! Ben Emre’yi alarak ne taraftarımı ne camiamı karşıma alırım. Benim takımımda olması mümkün değil! Emre transferi için ne Ertuğrul Hoca ne de transfer ekibimiz ile bir konusu dahi geçmedi. Her camia ile kavgalı bir isim ile bizim ilgilenmemiz mümkün değil.

Diğer yandan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nın bu transferi kesin bir dille reddetmesi, Emre'ye bu teklifin Yönetimden habersiz mi yapıldığı sorusunu gündeme getirdi...

Emre konusunu basına sızdıran ve bu görüşmeyi yapan isim ise merak ediliyor.

Bursa.com özel haberidir..

Yorum Ekle

İlgili Haberler