Emirhan "Amacım takıma katkı vermek"

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde basına konuşan Emirhan Aydoğan "F. Karagümrük maçını kazanıp, yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Emirhan "Amacım takıma katkı vermek"
- A +

 

Özellikle devre arası kampının yoğun geçtiğini söyleyerek sözlerine başlayan başarılı futbolcu Emirhan Aydoğan “Kamp yolculuğu yorğun geçti daha önce çok çalışmadığımız şeyler üzerine durduk. Bu da direncimizi arttıracak. Karagümrük maçına odaklandık. İstediğimiz sonucu alıp ikinici yarıya iyi başlamak istiyoruz. Sezon başında bazı zorluklarla başladık. Hala yarışın içindeyiz ama. İkinci yarıda bu zorlukların üstünden gelip daha farklı her zaman iyi oynayan bir Bursaspor izlettireceğimizi düünüyorum” dedi.

BU LİGDE HIZ VE KALİTE DÜŞÜK
Özellikle İngiltere Premier Lig ve İspanya ligine göre zorluk derecesinin düşük olduğunu söyleyen Aydoğan “Yedek kalmak yada oynamak değil, gelişimi sürdürmek ve takıma katkı vermek istiyorum. Zaman zaman istediğim performansı sergileyemediğim zamanlar oldu. Bunun farkındayım. Sezon başına göre çok daha iyi hissedilyorum. Bir Premier Lig ve İspanya ligine baktığımızda hız ve kalite biraz düşük. Bu futbolcu ve antrenör eğitimiyle ve kulübü yönetenlerin daha sürdürülebilir bir takım sahaya sürememesiyle ilgili. Biz gençler bunun farkında olursak daha iyi nesiller geleceğiune inanıyorum. Biz gençler olarak bunun farkında olduğumuz için mutluyuz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler