Efkan Ala’dan 'koalisyon' açıklaması

Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen iftar yemeğine katılan AK Parti Erzurum Milletvekili Ala, program sonunda gazetecilerin koalisyon sorusunu yanıtladı.

Efkan Ala’dan 'koalisyon' açıklaması
- A +

 

Eski İçişleri Bakanı AK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala, koalisyon çalışmalarına ilişkin, 'Milletimizin menfaatini önceleyen ve millete herhangi bir maliyet ödetmeyecek en doğru seçenek neyse onun üzerinde duruyoruz' dedi.


 Efkan Ala, parti üyesi ve milletvekillerinin görüşlerinin, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığındaki toplantıda belirtildiğini söyleyerek, “Neyin en doğru seçenek olduğunu yetkili kurullarımızla değerlendiriyoruz.

Sayın Başbakanımızın başkanlığında bütün kurullar toplandı. Parti üyelerimiz ve Milletvekillerimiz kendi görüşlerini söylediler. Bu çerçevede milletimizin menfaatini önceleyen ve millete herhangi bir maliyet ödetmeyecek en doğru optimal seçenek neyse onun üzerinde duruyoruz. Onu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. İnşallah memleketimize milletimize hayırlı bir sonuç elde ederiz” diye konuştu.

Müceldili Konağı'nda ki iftar yemeğine AK Parti Erzurum Milletvekilleri İbrahim Aydemir, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkesenlioğlu, Erzurum Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Ağrı Valisi Musa Işın, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler