Ece Seçkin ve pilot nişanlısı karantinada

Ece Seçkin ve pilot nişanlısı karantinada
- A +

 

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşım ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Ece Seçkin, pilot nişanlısı Çağrı Terlemez ile maskeli fotoğraflarını paylaşarak corona virüsü nedeni ile 15 gün süreyle kendilerini karantinaya aldıklarını duyurdu ve nişanlısına duygusal bir tebrik mesajı yayınladı.

Ece Seçkin'in pilot nişanlısı Çağrı Terlemez corona virüsü nedeniyle Avrupa'daki Türklerin tahliyesinde görev aldı. Ece Seçkin'in "Bu uçuşu hayatı boyunca unutmayacağına eminim..." dediği pilot nişanlısı Çağrı Terlemez sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden oldu.

İşte şarkıcı Ece Seçkin'in pilot nişanlısı Çağrı Terlemez'e tebrik paylaşımı...

"Canım benim...Hayatının en duygusal uçuşunu bugün yaptığına eminim...Hepimiz zor zamanlardan geçiyoruz elbette,ama bu senin için çok önemliydi. Kaptanlığını tebrik ediyor,sana bir ömür boyu emniyetli ve sağlıklı uçuşlar diliyorum."

"Bugün gerçekleştirilen Türk Vatandaşlarının Avrupa'dan tahliyesi kapsamında İstanbul Havalimanına ilk inişi nişanlım Çağrı Terlemez gerçekleştirdi.TK 1702 sefer sayılı bu uçuşu hayatı boyunca unutmayacağına eminim..."

"Ben de nişanlımla beraber tüm kabin ekibi ve aileleri gibi önlem amaçlı 15 gün evdeyim,lütfen sizler de bu günleri evinizde,kurallara uyarak ve içinize dönerek geçirin..."

"Hayatın en yakın zamanda normale dönmesi ve bu virüsün en kısa zamanda gezegenimizi terk etmesi dileğiyle..."

Yorum Ekle

İlgili Haberler