Dünyayı ayağa kaldıran görüntü

Filipinler’de çekilen bu görüntü infial yarattı Korkunç fotoğrafta oğlunu çırılçıplak soyan anne boynuna taktığı tasmayla zavallı bebeğe köpek maması yediriyor.

Dünyayı ayağa kaldıran görüntü
- A +

 

En fazla 2 ila 3 yaşında minik bir erkek çocuğu boynuna geçirilen tasmayla yerlerde sürükleniyor. Kan donduran fotoğrafta açıkça görülüyor ki erkek bebek bir kaseden köpek maması yiyor. Tıpkı bir köpek muamelesi gören zavallı bebeği bu hale sokan da öz annesi.
 
Korkunç olay İngiltere’de Dublin’de yaşayan 46 yaşındaki Lurleen Hilliard’ın fotoğrafıFacebook’ta görmesi üzerine ortaya çıktı. Bir sosyal yardım kurumunda çalışan Lurleen Hilliard durumu ABD’deki yetkililere bildirince Filipinler’deki iş ortaklarıyla iletişime geçildi.Bebebğinin bu fotoğrafını kendi Facebook sayfasında paylaşan anne tutuklandı, bebekse bir bakım evine verildi.

Kadının çocuk istismarından yargılanması bekleniyor. Annenin bebeğine bu şekşlde bakmasında herhangibir sorun olmadığını Facebook sayfasına bu fotoğrafları koymaktan da aslında oldukça mutlu olduğu belirtiliyor. 

Yorum Ekle

İlgili Haberler