sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Doğuş`a İtalyan ortak geliyor!

Dünyaca ünlü İtalyan kozmetik markası Kiko, Doğuş Grubu ile ortak oluyor. Konu ile ilgili Rekabet Kurumu`na başvuruda bulunuldu. 

Doğuş`a İtalyan ortak geliyor!
- A +

 

Konuya ilişkin taraflar Rekabet Kurumu’na başvuruda bulunurken, açıklamada İtalya menşeili KIKO International S.r.L ve Doğuş Zhenfa Kozmetik Ticaret Anonim Şirketi’nin ortaklığında Türkiye'de kozmetik ürünlerinin toptan ve perakende satışı, pazarlaması ve diğer faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere ‘KIKO Kozmetik Ürünleri Ticaret Anonim Şirketi’nin kurulması işlemi için başvuruda bulunulduğu bilgisine yer verildi.

18 YILDIR FAALİYETTE

1997 yılında kurulan İtalyan profesyonel kozmetik markası Kiko Milano, makyaj, yüz ve vücut bakım ürünleri alanında faaliyet gösteriyor. Kiko, ABD, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, İspanya ve İngiltere’nin de aralarında bulunduğu toplam 34 ülkede faaliyet gösteriyor. Kiko’nunürün yelpazesinde 2 binin üzerinde ürün bulunuyor.

OCAKTA İLK ADIMI ATMIŞTI

Doğuş Grubu ocak ayında Zhenfa Limited ile kozmetik sektöründe faaliyet gösterecek ‘Doğuş Zhenfa Kozmetik Tic. AŞ’ adında ortak girişim şirketi kurmuştu.

İlgili Haberler