Doğan ailesinden gövde gösterisi

Arda Turan aşkıyla gündem olan Aslıhan Doğan'ın babası Sabri Doğan'ın önceki gün cezaevinde olduğu haberleri çıktı. Ünlü işadamı, iddiaları yalanlamak için aynı günün akşamında ailesiyle Etiler'deydi

Doğan ailesinden gövde gösterisi
- A +

 

Arda Turan aşkıyla çok konuşulan Aslıhan Doğan, popüler olmanın sıkıntısını yaşıyor. Sevgilisiyle sosyal medyada paylaştığı her fotoğraftan sonra Arda Turan'ın eski nişanlısı Sinem Kobal hayranları tarafından topa tutulan sosyetik güzel, önceki gün çok can sıkıcı bir haberle gözlerini açtı. Baba Sabri Doğan'ın vergi borcu yüzünden cezaevinde olduğu ve hatta Arda Turan'ın evlenmek için müstakbel kayınpederinin serbest kalmasını beklediği yazıldı. İddia karşısında şoke olan Doğan Ailesi, aynı günün akşamında Etiler'de adeta gövde gösterisi yaptı.

ÖNERİ ASLIHAN'DAN GELDİ
Aslıhan Doğan, babası Sabri Bey, annesi Güler Hanım ve kardeşi Dilahan'la Etiler Kebapçı adlı mekanda iftar yaptı. Mekandan babası Sabri Doğan ile kol kola çıkan Aslıhan Doğan "Herkese iyi akşamlar, tüm aile yemek yedik" demekle yetindi. Bu arada Doğan Ailesi'nin babalarının cezaevinde olduğu iddiaları karşısında çok üzüldüğü ve bu dedikoduyu yalanlamak için Aslıhan Doğan'ın önerisiyle  Etiler'de boy gösterdiği öğrenildi.

takvim

Yorum Ekle

İlgili Haberler