Diyarbakır'da satırlı kavga!

DİYARBAKIR'da yoldan geçen bir genç kıza laf atıldığı iddiası üzerine iki grup arasında çıkan silah ve satırların kullanıldığı kavgada 2'si ağır 4 kişi yaralandı. Yaralılardan birinin satır darbesiyle kopan el parmağı olay yerinde polis tarafından bulunarak, sağlık ekiplerine teslim edildi.

Diyarbakır'da satırlı kavga!
- A +

 

Olay merkez Bağlar İlçesi Yunus Emre Mahallesi Sento Caddesi üzerinde sabah saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre yoldan geçen 16 yaşındaki bir kıza mahallede bulunan gençler laf attı. Kızın durumu anlattığı ağabeyi A.T., yanına bir arkadaşını da alarak gençlerin bulunduğu yere gitti. Burada A.T. ile arkadaşı gençlere tokat atarak kavgaya tutuştu. Olay kısa sürede büyüyerek silahlı ve satırlı kavgaya dönüştü. Kavgada kullanılan tabancadan çıkan kurşunlar ve satırla 4 kişi vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar ambulanslarla hastanelere kaldırılırken, 2'sinin durumunun ağır olduğu belirtildi.

KOPAN PARMAĞI ARADILAR

Yaralılardan birinin satır darbesi ile kopan el parmağı, olay yerine gelen polis ekiplerinin yaptığı aramada bulunarak sağlık ekiplerine teslim edildi. Polis, olay yerinde boş kovan ve delilleri topladıktan sonra kavgayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Yorum Ekle