Divan kurulu toplandı

Bursaspor Kulübü Olağan Divan Kurulu toplantısı Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda gerçekleştirildi.

Divan kurulu toplandı
- A +

 

Toplantıya yönetim Kurulu adına 2. Başkan Konuralp Yeşil, İdari Asbaşkan Yavuz Aman, Genel Sekreter Ali Büyükkurt, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu yönetici Fatih Öztürk, Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetici Serhat Yıldırır, Mali Asbaşkan Dr Serkan Subaşı,Bursastore’dan Sorumlu Ahmet Eraslan,Yönetici Erdinç Doğan, katıldı.

İdris Sevinç, “Yeni yönetimle yaptığımız ilk toplantı.  Bursaspor’a 20 yıl Danışma ve İstişare kuruludur. Uyarıcı, birleştirici olması görevidir. Divan Kurulu’nun icra yetkisi yoktur. Deneyimli, tecrübeli arkadaşlarımızı tüzük gereği 3 ada bir araya getirerek bilgilendiriliyor. Çok zor dönemden geçtiğimiz biliyor. İyi niyetli çalışmaları görüyoruz. Sadece iyi niyet yetmiyor. Yönetimler çözümsüzlüklere, çözüm bulan makamlardır. Sayın Başkan ve yönetim kurulu arkadaşlarımız, her ne kadar gecikmişte olsak, hepimizin dilinde olan şuana kadar netice alamadığımız tahtanın açılması elzemdir. İlk maçta izlediğimiz onurlarıyla formasını terleten futbolcularımızı kazanalım derken kaybetmeyelim. Bugün sahada olan gençleri Türk futboluna kazandıran ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Elbette daha iyi olur mu olur. Eksiklerimiz de var biliyoruz. Tekerrür eden tarih değil, hatalarımızdır. Hatalardan ders çıkartmak önemlidir” diyerek kongrede yöneltilen eleştirileri şöyle cevapladı:

Ali Ay yönetiminde yer alan bir arkadaşımız, şahsım ve divanı hedef alan konuşmada saldırılarda bulunmuştur. Orası Divan kongresinin yapıldığı zemin değil, kongrenin yapıldığı yerdir. Biz burada hesap veririz. Cevap vermiş olsam olaylar çıkar, bırakın Bursa’yı Türkiye’ye rezil olurduk. 1,5 önce yapılan tüzük kongresinde dernekler masasında, mali genel kurul ve son kongrede düzenlemeler yapıldı. Emekle hazırlanan taslak o konuşan arkadaşımız tarafından çöpe atıldı.

Üyeler dilek ve temenniler öncesinde yönetimin gündemdeki konularla ilgili bilgilendirme yapılmasını istedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler