sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Dersten geçmenin şartı soyunmak

ABD'de bir üniversitede öğretim görevlisi olan doçent, öğrencilerine sınavlarını geçmeleri için soyunmalarını şart koşuyor. Veliler ise bu duruma tepkili.

Dersten geçmenin şartı soyunmak
- A +

 

ABD 'nin San Diego kentinde bulunanCalifornia Üniversitesi'nde bir öğretim görevlisinin sınavda öğrencilerinden soyunmasını istediği ortaya çıktı. 'Görsel Sanatlar Benliği Sergileme' dersinin öğretmeni Doçent Dr. Ricardo Dominguez, final sınavında öğrencilerine dersi geçmeleri için soyunmaları gerektiğini söyledi. Olay bir kız öğrencinin olayı ebeveynlerine söylemesiyle ortaya çıktı.

VELİLERDEN TEPKİ YAĞIYOR

Final sınavında kendisi de soyunan Dominguez, öğrencilerinden, 'En kırılgan ve korunmasız benliklerini' ortaya koymaları için soyunmalarını istediğini belirtti. 10 yıldan daha uzun süredir devam eden derste her sene aynı sınavı yaptığı ve yaklaşık 20 öğrenciyle birlikte soyunup odada oturduğunu ifade eden Dominguez'e velilerden tepki yağıyor.

"HER ŞEY KONTROL ALTINDAYDI"

Bir kız öğrencinin velisi, "Burada sapıklık var. Öğretmen de üniversite de utanmalı" sözleriyle tepkisini dile getirirken Dominguez, odanın yalnızca mum ışığıyla aydınlatıldığını ve her şeyin kontrol altında olduğunu söyledi. Dominguez, "Eğer bu durumdan rahatsızlarsa dersi almamalılar" dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler