Denizli'de eşini sokakta öldürüp, intihar etti

Denizli'deki bir atık geri dönüşüm tesisinde işçi olarak çalışan Erkan Duran dün saat 15.00 sıralarında iddiaya göre Pamukkale İlçesi Anafartalar Mahallesi'deki evlerinde ikinci evliliğini yaptığı eşi Elif Duran ile tartıştı.

Denizli'de eşini sokakta öldürüp, intihar etti
- A +

 

Denizli'de 38 yaşındaki Erkan Duran kavga ettiği tekstil işçisi eşi 33 yaşındaki Elif Duran'ı yardım istemek için evden kaçarken, sokak ortasında öldürüp aynı pompalı tüfeği çenesinin altına dayayarak intihar etti.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Erkan Duran ruhsatsız pompalı tüfeğini almak için yan odaya geçti. Bunu fırsat bilen Elif Duran yardım istemek için evden çıktı.

Peşinden gittiği eşini 100 metre uzaklıkta yakalayan Erkan Duran sırtından vurdu. Genç kadın kanlar içinde yere yığıldı. Duran yerde acı içinde kıvranan eşinin başına bir el daha ateş edip öldürdü. Duran ardından çenesinin altına dayadığı tüfeğin tetiğine bir kez daha dokunup intihar etti.

Olaya tanık olan vatandaşlar paniğe kapıldı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve ambulans ekibi gönderildi.

Acil sağlık ekipleri Elif Duran ile eşinin öldüğünü belirledi. Olay yerinde inceleme yapılmasının ardından cesetler, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.

Yorum Ekle

İlgili Haberler