Demet Akalın'ın İntikam'ı rekor kırdı

Türk Pop Müziğinde her albümü, her şarkısı ve her konseriyle rakipsiz olduğunu defalarca kanıtlayan Demet Akalın, son günlerde İntikam şarkısıyla yeni bir rekora imza attı.

Demet Akalın'ın İntikam'ı rekor kırdı
- A +

 

Müzik dünyasının genç yeteneği Emrah Karadumanın Tozduman adını verdiği albümünde seslendirdiği intikam şarkısıyla dinlenme rekoru kıran Demet Akalın, daha önce kırmış olduğu rekorları da egale etti. Ünlü isimlere yaptığı beste ve düzenlemelerle adını duyuran müzik dünyasının genç yeteneği Emrah Karadumanın geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Tozduman adını verdiği albümü büyük ses getirmişti.


Albümde Demet Akalının seslendirdiği, sözleri Gökhan Şahin'e; müzik ve düzenlemesi Emrah Karaduman'a ait olan 'İntikam' şarkısı ise sosyal ve dijital platformlarda dinlenme rekorları kırıyor. Daha önce kendisinin kırdığı dinlenme rekorunu İntikam ile egale eden Demet Akalın ise bir yandan bu haberin sevincini yaşarken bir yandan da 8. albümü Pırlantanın heyecanını taşıyor. Pırlantayı 19 Haziranda piyasaya çıkaracak Demet Akalın, 2015 yazını konserlerle doldurarak rakiplerine de açık ara fark atacak.

Yorum Ekle

İlgili Haberler