Demet Akalın'ı yerin dibine sokan cevap!

Demet Akalın, ülkenin çeşitli yerlerde çıkan yangınlardan sonra yaptığı paylaşımda "Azerbeycan yangın uçağı gönderdi mi?" diye sitem etti. Azeri bir sosyal medya kullanıcısı ise Akalın'a "Önce ülkemin adını doğru yaz" diyerek tek tek yapılan yardımları yazdı.

Demet Akalın'ı yerin dibine sokan cevap!
- A +

 

Ülkenin çeşitli bölgelerinde etkili olan yangınlardan dolayı birçok ilçede ciddi kayıplar meydana gelmeye başladı. Neredeyse ülkeyi etkisi altına alan yangınlar için sosyal medya hesabından paylaşım yapan Demet Akalın ise Azerbaycan'a sitem edince bir Azeri takipçisinden cevap gecikmedi.

"AZERBEYCAN UÇAK GÖNDERDİ Mİ?"

Sosyal medya hesaplarından sık sık yangın çıkan bölgelerle ilgili paylaşımlar yapan Demet Akalın, bir tweette "Azerbeycan yangın uçağı gönderdi mi? Marmaris çok kötü" dedi.

"ÖNCE ÜLKEMİN ADINI DOĞRU YAZIN"

Akalın'ın paylaşımına sinirlenen bir Azeri vatandaş ise "Önce ülkemin adını doğru yazın! Azerbaycan! Evet 18 helikopter 500 kişilik ekip, 1 yangın uçağı( elimizd? sadece 1 tane var) bütçeden de 3 milyon para ayırdık. Haberleri okursanız görürsünüz. Canımız da feda" ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Özlem 01 Ağustos 2021 02:09 Helal olsun iyi kapak yapmış

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Melike 01 Ağustos 2021 18:29 Biz kardeşiz cevabı iyi oldu anlayana

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Miss mama 03 Ağustos 2021 23:25 Tek hücreli beyin iptal bu kadın hep gereksiz

Temsili Kullanıcı Fotoğrafı Yasmin 03 Ağustos 2021 22:14 Azeri değil !!

İlgili Haberler