sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Dağder Nilüfer’e bahar geldi

DAĞDER Nilüfer Şubesi'nin organize ettiği Bahar Şenliği renkli geçti.

Dağder Nilüfer’e bahar geldi
- A +

 

Nilüfer'de yaşayan dağ yöresi vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Bahar Şenliği’ne dağ yöresinin siyasetçileri de yoğun katılım oldu. Nilüfer Çamlıca mahallesinde gecenin geç saatlere kadar eğlenildiği şenliğin açılış konuşmasını yapan DağDer Nilüfer Şubesi Başkanı Orhan Öztürk, emeği geçen herkese teşekkür etti.  

Ak Parti Milletvekili Adayı Yüksel Yeni, Chp Milletvekili Adayı Erkan Aydın ve Özgür Şahin ile birlikte MHP Millletvekili Adayı Engin Er’in yanı sıra siyasi parti ilçe başkan ve yönetimleri, belediye meclis üyelerinin ve köy derneklerinin katıldığı şenlikte konuşan DağDer Genel Başkanı Yüksel Yaşar da ,dağ yöresinin kültürünü, güzelliklerini yaşatan etkinliklerin yaz boyunca devam edeceğini ifade etti. Yaşar,”Dağder olarak yörenin tanıtımı ve dağ yöresi vatandaşlarımızın birlik beraberliklerini güçlendirmeleri adına şubelerin yaptıkları etkinliklere destek vermekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz" dedi.

Dağ yöresinin güzide sanatçıları Alper Çayır, Mehmet Ali Durmuş, Yasemin Koçdemir ve Ali Oral gecede sahne aldı. Keles Kocakavacık Köyü Halk Oyunları ekibi gecede oynadıkları yöresel oyunlarla katılımcıların büyük ilgisi gördü. Geceye katılan 7'den 70'e herkesin sahnede yöresel oyunlara eşlik etmesiyle şenlik geç saatlere kadar sürdü.

Yorum Ekle

İlgili Haberler