Comic-Con 2015’e 4 günde rekor ziyaretçi geldi

Eğlence ve sinema dünyasının aynı fuarda birleştiği Süper Kahraman karakterlerinin diyarı Comic-Con 2015 rekor katılım ile ABD'nin San Diego kentinde gerçekleşti.

Comic-Con 2015’e 4 günde rekor ziyaretçi geldi
- A +

 

Yakında vizyona girecek olan aksiyon ve fantastik filmlerin tanıtımlarının yapıldığı fuarı 4 gün boyunca 130 bin kişi ziyaret etti. Star Wars 'The Force Awakens' Batman, Süperman, Ant Man, Suicide Squad, Game of Thrones, Dead Pool and X Man Apocalypse gibi önemli film ve televizyon dizilerinin tanıtımlarının yapıldığı Comic-Con fuarında filmlerin yıldızları hayranları ile bir araya geldi.

COMİC-CON'DA TOLGAHAN SAYIŞMAN SÜRPRİZİ

Türkiye'nin sevilen yakışıklı aktörü Tolgahan Sayışman hafta sonu tatil için geldiği Los Angeles'dan ayağının tozu ile hemen Comic-Con fuarına katıldı. Tam bir aksiyon ve fantastik filmleri meraklısı olan Tolgahan Sayışman özellikle hayranı olduğu Star Wars, Batman, Süperman filmlerinin panellerine katılarak yakında çıkacak olan yeni serileri için bilgi aldı. Tolgahan Sayışman ayrıca fuarda kendisini yurtdışında yayınlanan dizilerinden tanıyan hayranları ile de bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler