Colin Kazım Bursaspor'u hedef aldı!

Feyenoord'un bonservisi aldığı Colin Kazım, mikro blog sitesi twitter üzerinden yaptığı açıklamada "Bursaspor bu transferden para alamayacak" dedi.

Colin Kazım Bursaspor'u hedef aldı!
- A +

 

Bursaspor'un sezon başında satın alma opsiyonu ile Feyenoord'a kiraladığı Kazım, bu sezon gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti. Bursaspor'un sözleşme stratejisinde yaptığı hatadan yararlanan Feyenoord, Kazım'ın satın alma opsiyonunu kullandı ve transfer için Bursaspor'a herhangi bir bedel ödemedi. Bursaspor konu hakkında "Kazım için gerekli başvuruların yapılacağı" yönünde açıklamada bulunsa da son sözü Kazım söyledi. Kazım, "Feyenoord bonservisim için para ödemeyecek. Bursaspor asla para alamayacak" ifadelerini kullandı.

Bu sezon Feyenoord formasıyla 25 maça çıkan Kazım bu maçlarda 11 gol kaydetme başarısı gösterdi. Feyenoord forması altında Avrupa sahnesinde çıktığı 7 maçta 1 gol atan Kazım, Fatih Terim tarafından uzun süre sonra milli takıma da çağırılmıştı.

"Maaşımı Bursaspor ödedi"
Kazım'ın "Bu sezon Bursaspor tarafından ödenen maaşlarla Feyenoord'da iyi bir sezon geçirdim" ve "Şimdi de Fernandao serbest kalacak, bravo Recep" şeklindeki tweetleriyle başkan Recep Bölükbaşı'nı hedef alması Bursasporlu taraftarların tepkisine neden oldu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler