Cici anne Ece Erken!

Ece Erken cici anneliğe erken başladı. Ece Erken ile evli iş adamı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yasak aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü. Olaylı ilişkiye kısa süreli ara veren Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun geçtiğimiz ay resmen boşanmasının ardından iş adamı ile yeniden birlikte görüntü vermeye başladı. Yaklaşık bir haftadır Bodrum'da tatil yapan Ece Erken ve iş adamı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, önceki gün Türkbükü Mavi Suite isimli mekandan çıkarken görüntülendi. Bu kez yanlarında Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kızı da vardı. Ece Erken'in sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kızına karşı ilgili halleri dikkat çekti.

Cici anne Ece Erken!
- A +

 

Ece Erken cici anneliğe erken başladı. Ece Erken ile evli iş adamı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yasak aşkı gündeme bomba gibi düşmüştü.

Olaylı ilişkiye kısa süreli ara veren Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun geçtiğimiz ay resmen boşanmasının ardından iş adamı ile yeniden birlikte görüntü vermeye başladı.

Yaklaşık bir haftadır Bodrum'da tatil yapan Ece Erken ve iş adamı sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, önceki gün Türkbükü Mavi Suite isimli mekandan çıkarken görüntülendi. Bu kez yanlarında Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kızı da vardı.

Gazetecileri bir anda karşılarında görünce keyfi kaçan ikili, hızlı adımlarla iskelede kendilerini bekleyen bota bindi. Botun dümenine ünlü iş adamı geçti. İkilinin, Mahmutyazıcıoğlu'nun doğum günü olduğu için birlikte alışverişe çıktıkları öğrenildi.

Ece Erken'in sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kızına karşı ilgili halleri dikkat çekti.

Öte yandan Erken, bir gün önce sevgilisini 5 yaşındaki oğlu Eymen'le tanıştırmıştı. Çiftin bu hamlesi, "Acaba evlilik olur mu?" sorusunu da akıllara getirdi.

İlgili haber için tıklayın.

Uyuşturucu baronu, emniyet müdürünün arabasıyla gezmiş!

Yorum Ekle

İlgili Haberler