CHP Nilüfer İlçe Başkanı: "Bu başarı tesadüf değildir"

CHP Nilüfer İlçe Başkanı Yücel Akbulut genel seçim sonuçlarını basın toplantısıyla değerlendirdi.

CHP Nilüfer İlçe Başkanı: "Bu başarı tesadüf değildir"
- A +

 

10 Haziran Çarşamba günü CHP Nilüfer İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen  basın toplantısına, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve CHP Bursa Milletvekili Adayı Özgür Şahin de katılarak destek verdiler ve yaptıkları kısa konuşmalarla seçim sonuçlarını değerlendirdiler. 
 
Genel seçim sonuçlarının beklentilerinin altında olmasına rağmen ‘Mutlu Şehir Nilüfer’in Yaşanacak bir Türkiye’ isteğinin kendilerini son derece memnun ettiğini ifade eden İlçe Başkanı Yücel Akbulut “Nilüfer’de CHP’ye verilen oylarla kazanılan bu başarı kesinlikle tesadüf değildir. Arkasında emek, iyi niyet ve özveri bulunmaktadır” dedi. 
 
Nilüfer’deki seçimde %41.68 oy oranı ile Cumhuriyet Halk Partisi seçimi ilk defa birinci parti olarak tamamlamış ve en yakın parti ile arasındaki fark 10 puandır. Alınan seçim sonucunun, Genel Merkezin politikalarını Nilüferlilere doğru aktaran Yönetim Kurulu ve üyelerin, Mahalle Temsilciliklerinin, sandığını boş bırakmayan Sandık Kurulu Üyelerinin, sandıkta partili görevli bulunmasına rağmen müşahitlik yapmaya gelen CHP üyelerinin başarısı olduğunu söyleyen Akbulut, “Nilüfer’deki bu başarının aynı zamanda halka dokunan projeler üreten Genel Merkezimizin ve CHP’nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışını başarıyla sürdüren Nilüfer Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’in de başarısıdır” dedi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler