sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


CHP Mudanya, seçimi değerlendirdi

Bursa’nın Mudanya ilçesinde genel seçimlerde aldığı yüzde 45,1’lik oy oranını ile birinci parti olan CHP Mudanya İlçe Başkanlığı, sonuçları değerlendirdi.

CHP Mudanya, seçimi değerlendirdi
- A +

 

CHP Bursa eski milletvekili Sena Kaleli’nin de hazır bulunduğu parti binasındaki değerlendirme toplantısına Mudanya İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevtap Esen ile partili bazı belediye meclis üyeleri de katıldı.

“ÖFKE VE KAVGA KAYBETTİ”

Milletvekili adaylarıyla birlikte azimli ve kararlı bir seçim süreci yaşadıklarını ifade eden CHP Mudanya İlçe Başkanı Selahattin Avcı, genelde tek başına iktidara gelecek sonucu alamasalar da, öfke ve kavganın kaybettiği buna karşılık demokrasinin tevazuu ve hoşgörünün kazandığını söyledi. Partinin yereldeki başarısının tarihe geçecek bir sonuç olduğunu belirten Avcı, “2014 yerel seçimlerinde yüzde 41,1’lik oy yüzdemizi, 2015 Genel seçimlerde yüzde 45,08’e çıkartarak gurur verici bir sonuç elde ettik. Mudanya’da geçerli 55.320 oyun 24.942’sini alarak çalışmalarımızın karşılığını gördük. Bu başarı kadınlarımızın, örgütümüzün, partililerimizin, gençlerimizin, partimize gönül veren Mudanyalıların başarısıdır. Bu başarıda ben yok, biz varız” dedi. Avcı, koalisyon kurma seviyesine gelen CHP’yi tek başına iktidara gelmek için mücadeleye devam edeceklerini söyledi.

Toplantıda konuşan CHP Bursa eski milletvekili Sena Kaleli, Mudanya’nın her seçimde olduğu gibi bu seçimlerde de her şeye rağmen gerçek başarıyı ortaya koyduğunu belirterek, her şeye rağmen oyunu yükselten Mudanya’da CHP’ye gösterilen teveccühe teşekkür etti.

Yorum Ekle

İlgili Haberler