sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


'Cezaevinin havasını suyunu özledim' diyen zanlı tutuklandı

Hasta veya hasta yakını olarak gittiği hastanelerde doktor, hemşire ve vatandaşların cüzdanlarını 'yankesicilik' yöntemiyle çaldığı iddia edilen 34 yaşındaki İsmail G., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

'Cezaevinin havasını suyunu özledim' diyen zanlı tutuklandı
- A +

 

21 ayrı suçtan kaydı bulunan şüpheli dün adliyeye sevkedilmesi esnasında 'Pişman mısın?' diye soran gazetecilere, "Pişman mıyım, cezaevine gidiyorum, seviniyorum. Havasını, suyunu özledim." demişti.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, bir kişinin şehirdeki çeşitli hastanelerde doktor, hemşire ve vatandaşların cüzdanlarını 'dolandırıcılık' yöntemiyle çaldığı yönündeki ihbarlar üzerine harekete geçti. Öncelikle olayın vuku bulduğu hastanelerde güvenlik kamerası görüntülerini analiz eden uzman ekipler, şüphelinin kimliğini teşhis etti. 21 ayrı suçtan poliste kaydı bulunan ve geçen Mart ayında cezaevinden tahliye olduğu öğrenilen şüpheli, Osmangazi ilçesi İnönü Caddesi'nde özel bir hastanede görevlilerin cüzdanını çalarken suçüstü yakalandı. Adının İsmail Gümüş olduğu belirlenen şüphelinin aynı suçtan defalarca işlem gördüğü ve geçen Mart ayından cezaevinden tahliye olduğu tespit edildi. Yapılan incelemede, şüphelinin şehirdeki 5 ayrı hastanede cüzdan hırsızlığına karıştığı belirlendi.

CEZAEVİNE GİRİYORUM, SEVİNİYORUM; HAVASINI, SUYUNU ÖZLEDİM

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde sorgulaması tamamlanan şüpheli İsmail Gümüş, adliyeye sevk edildi. Gazetecilerin, 'Pişman mısın?' sorusunu cevaplandıran şüpheli, önce gülümseyerek gazetecilere poz verdi sonra şunları söyledi: "Pişman mıyım? Cezaevine gidiyorum, seviniyorum, cezaevi iyidir, yatıp kalkıyorum, daha ne olsun. Yeni çıktım, özledim tabi canım, havasını suyunu özledim."

Nöbetçi mahkemeye çıkartılan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yorum Ekle

İlgili Haberler