Ceren Hindistan eşini hamileyim diye mi kandırdı?

Oyuncu Ceren Hindistan, bir süre önce iş adamı Ümit Aslan ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Hindistan'ın imam nikahı ile evlilik yapması ise büyük bir olay yaratmıştı. Şimdi o evliliğin tamamen sonlandığı iddia edildi.

Ceren Hindistan eşini hamileyim diye mi kandırdı?
- A +

 

Ceren Hindistan, bir süre önce iş adamı Ümit Aslan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Vanlı iş adamı ile ilişki yaşamaya başlayan oyuncu, imam nikahı kıydırmış ve bu hareketiyle büyük bir ses getirmişti.

Ceren Hindistan'ın, imam nikahından sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Ümit Aslan'ın Ceren Hindistan dışında 2 kişi ile daha evli olması büyük bir olay yaratmış, hamile olan Ceren Hindistan'ı oldukça zor duruma düşürmüştü.

Tüm bu yaşananların ardından eşine güvendiğini ve çocuğunu doğurmak istediğini söyleyen Ceren Hindistan'ın karnında bir değişim olmaması ise herkesi şaşırttı.

6 aylık hamile olmasına rağmen dümdüz bir karna sahip olan Ceren Hindistan'ın hamile olmadığı iddia edildi. Yaşanan bu olayların ardından ise Ceren Hindistan ve Ümit Aslan'ın arası bozuldu. Ünlü çiftin bir yalan yüzünden ayrıldığı iddia ediliyor.

İddialara göre Ceren Hindistan hamile değildi ve hamilelik hakkında Ümit Aslan'a yalan söyledi. Ceren Hindistan'ın yalanlarını yakalayan Ümit Aslan ise ünlü oyuncudan ayrıldı. İmam nikahını bozan Ümit Aslan'ın, Ceren Hindistan ile yollarını tamamen ayırdığı öğrenildi.

CEREN HİNDİSTAN'DAN İDDİALARA YALANLAMA GELDİ

Ceren Hindistan, Instagram'da yaptığı açıklamayla iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

İşte Hindistan'ın o açıklaması:

"Bu nasıl bir haberdir. Bunu yazan insan evladı mı çok merak ediyorum!!! Benim hamileliğimi yalan haber diye yazan şahıslara Rabbim beyin dağıtsın ıslah olursunuz inşallah. Ümit benim kocamdır, canımdır, ömrümdür. Bizim fotoğraflarımızı kaldırmamız demek ayrıldık anlamına gelemez. Öyle bir şey olsa bana verdiği tüm çiçekleri de kaldırırım. Bu kadar beyinsizsiniz işte. Bizim ailemiz çerçevesinde aldığımız bir karar, bizim aile fotoğraflarımızı aile instagramım olan @cerenindia dan yayınlıyoruz. Sizin gibi arada çıkıp fesat sinsi köpekler görmesin diye. Anladınız mı şimdi herkesin mutsuzluğu için k.çını yırtan bazı muhabir arkadaşlar! Bu hamileliğimi yaşatmadınız bana şu mübarek günde Allah bunu yapanları yaptıranları ıslah etsin."

Yorum Ekle

İlgili Haberler