Cep telefonu siparişi verdi paketi açınca şok oldu

Çorum’un Sungurlu ilçesinde telefonuna 'çekilişte cep telefonu kazandınız' yazılı bir mesaj gelen vatandaşın, 99 lira ödeme yaparak aldığı kargo paketinden seccade çıktı.

Cep telefonu siparişi verdi paketi açınca şok oldu
- A +

 

Önceki gün Ramazan Bayramı dolayısıyla yapılan çekilişte 'cep telefonu kazandınız' şeklinde bir mesaj alan Ramazan Kalınsazlıoğlu, mesajda belirtilen numarayı aradı. Cep telefonu kazandığına inandırılan Kalınsazlıoğlu, bugün gelen kargo paketini 99 lira ücreti ödeyerek teslim aldı. Paketi açan Kalınsazlıoğlu, kutunun içinden hediye cep telefonu yerine seccade, krem, sahte tek taş yüzük ve çalışmayan bir saat çıkınca şoke oldu. Bir yakını aracılığıyla Tüketici Hakları Derneği (THD) Sungurlu Şubesi'ne başvuran Kalınsazlıoğlu, ürünü iade etmek istediğini bildirdi.

Yaşanan olayın kendisini çok incittiğini ifade eden Kalınsazlıoğlu, ödediği paranın derdinde olmadığını fakat kutuda çıkanların oldukça onur kırıcı ve aşağılayıcı bir durum olduğunu söyledi. Bu konuyu gerekli her yere şikayet edeceğini de söyleyen Kalınsazlıoğlu, gelen bu tür mesajlara vatandaşların itibar etmemesini istedi. 

Yorum Ekle