Cem Yılmaz müstakbel kayınvalidesi ile tanıştı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın aşklarının hızına kimse yetişemiyor. Gün geçmiyor ki Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı hakkında yeni bir haber gündeme gelmesin. Artık yanyana görünmekten çekinmeyen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti yine sürpriz bir haberler magazin gündemine damga vurdular. Sevgilisi Cem Yılmaz'ı ziyarete giden Serenay Sarıkaya'yı annesi almaya geldi. Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan kızını aracıyla almaya geldiği Cem Yılmaz'ın evinin önünde beklerken kameralara yakalandı. Cem Yılmaz kayınvalidesi Ümran Seyhan ile tokalaşmak için aşağıya kadar inerek sevgilisi Serenay Sarıkaya ve annesini yolculadı.

Cem Yılmaz müstakbel kayınvalidesi ile tanıştı!
- A +

 

Serenay Sarıkaya'ı önceki gün sevgilisi Cem Yılmaz'ın Levent'teki evinden annesi Ümran Seyhan aldı.Ümran Seyhan, ünlü şovmenin evinin kapısının önünde araçtan inmeyerek kızının gelmesini bekledi.

Cem Yılmaz, o sırada dışarı çıkarak ünlü oyuncunun annesinin elini sıkıp, "İyisinizdir inşallah" dedi. Ardından gazetecilere gülerek "Sizdeki amaç ne?" diyerek takıldı. Serenay Sarıkaya, koşar adım arabasına bindi.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı. Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın Cem Yılmaz'dan sadece 1 yaş büyük olması ise sosyal medyada çok konuşulanlardan oldu.İşte Serenay Sarıkaya'nın annesi...

Yorum Ekle

İlgili Haberler