Çavuşoğlu ile 1 Kasım’a dair…

1 Kasım ‘erken’ genel seçimlerine az bir zaman kala, Bursa’nın nabzını tutmaya devam eden Bursa.com, Bahar Görgün’ün sunduğu Bursa Konuşuyor programı ile sürpriz bir konuğu ağırladı.

Çavuşoğlu ile 1 Kasım’a dair…
- A +

 

Berk DEMİRPOLAT / BURSA.COM

1 Kasım genel seçimlerine sayılı günler kala Bahar Görgün, Bursa’nın nabzını tutmaya devam ediyor. Seçim öncesi özel röporajlarla devam eden, Bahar Görgün ile Bursa Konuşuyor, AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ile seçime dair bölümüyle sizlerle.

Bahar Görgün ile Bursa Konuşuyor’a konuk olan Hakan Çavuşoğlu, sandığa dair özel açıklamalarda bulundu. “Elbette 1 Kasıma üç günlük bir zaman kaldı. Türkiye tarihi bir seçime gidiyor” diyen Çavuşoğlu, “Gerçekten Türkiye için bir dönüm noktası. Dolayısıyla, sandık başına gidecek olan milletimizin, bu manada vereceği karar Türkiye’nin, rotasını belirlemesi açısından da oldukça önemli bir karar olacak. Bu manada Türkiye’nin hem kazanımları hem gelecek projeksyonunu yerine getirmek bakımından AK Partinin ortaya koyduğu vizyon ve projeler ortada. Bu defa inşallah hem istikrarın, hem güvenin, hem de tek başına olmanın motivasyonuyla sandığa gidiyoruz” şeklinde konuştu. Ayrıca Çavuşoğlu, “Milletimiz de bize bu noktada teveccüh gösterecek olursa, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak bakımından yeni bir hamle yapacağız diye düşünüyorum. İnşallah 1 Kasım’da sandıktan çıkacak sonuç, milletimiz için Türkiye için hayırlı sonuçlara vesile olsun” dedi.

İlgili Haberler

Yorum Ekle

VİDEO GALERİ

FOTO GALERİ