sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


sultanbet betbaba tempobet tempobet jeton


Çatışmalarda 5 kişi hayatını kaybetti

Makedonya İçişleri Bakanı Yankulovska, gün boyu devam eden çatışmalarda beş emniyet mensubunun hayatını kaybettiğini açıkladı.

Çatışmalarda 5 kişi hayatını kaybetti
- A +

 

Makedonya İçişleri Bakanı Gordan Yankulovska, ülkenin kuzeyindeki Kumanova'da, emniyet güçleri ile silahlı bir grup arasında gün boyunca devam eden çatışmalarda, beş emniyet mensubunun hayatını kaybettiğini açıkladı.

Yankulovska, düzenlediği basın toplantısında, sabah saatlerinde başlayıp hala devam eden operasyonlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Operasyonda beş emniyet mensubunun hayatını kaybettiğini, 30'dan fazla yaralının bulunduğunu kaydeden Yankulovska, son yarım saat içerisinde altı kişinin yaralandığını söyledi. Yankulovksa, saat 18 sularında 20 kişinin emniyet mensuplarına teslim olduğunu, teslim olmayı reddeden başka bir grup ile polis arasındaki çatışmaların sürdüğünü vurguladı. Silahlı saldırganların sayısı ile ilgili kesin bilgiye sahip olmadıklarını aktaran Yankulovska, olası sivil kayıplar konusunda da net bir bilginin olmadığını kaydetti. Yankulovksa, polis operasyonunun tüm silahlı saldırganlar ele geçirilene kadar süreceğini sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

İlgili Haberler